BİZ KİMİZ ?

Aslında kim olduğumuz çok fazla önemli değil. Kendini bizden hisseden herkes bizdendir. Kaç kişi olduğumuzda pek önemli değil. Zaten bizim de uzun zamandır çözemediğimiz ve aslında çözmek için çok da uğraşmadığımız bir konudur bu. Bazen 10 kişiyiz bazen tek bir kişiyiz. Ama genelde 1,2,3 ya da 4 kişi oluyoruz. Son yıllarda daha kalabalık olduğumuz pek olmadı.

Dikkat ettiyseniz amaçlarımız diye bir bölüm yok artık bizim belli bir amacımız yok. Bazen amaç niteliğinde bir takım kavramlar beliriyor gibi olsa da, bunlar  aslında birer ilüzyon yani yok öyle birşey.

Çoğunlukla Ankara adlı şehirde, daha seyrek olarak da Güdül'ün Tahtacıörencik Köyü'ndeki arazimizdeyiz. Bulunduğumuz mevkinin adı da bir rivayete göre "sinek sekisi" bir rivayete göre de "sürme sekisi" olarak geçiyor. Her ikisinin de kullanıldığına tanık olduk.

Halimizi hatırımızı sormak isterseniz ,ya da  bizden haber almak gibi bir isteğiniz olursa haberleşme listemize abone olabilirsiniz. https://groups.google.com/forum/?hl=tr#!forum/kardes-bitkiler

Ya da aşağıdaki e-mail adresinden de ulaşabilirsiniz.
cemal.ersin@gmail.comHiç yorum yok: